Lash lifting lash botox - SALON KRÁSY TIFFANY

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

PÉČE O PLEŤ > DOPLŇUJÍCÍ PÉČE
LASH LIFTING & LASH BOTOX ŘAS

Procedura péče o řasy, po které budou Vaše řasy natočené, hloubkově zregenerované a maximálně zvýrazněné na 4-6 týdnů!
Lash lifting spočívá v napnutí řas na speciální silikonovou formu, která společně s aplikací aktivních látek, aplikovaných v několika krocích, zajistí jejich natočení a zdvihnutí.
Na závěr jsou řasy nabarveny dlouhotrvající barvou a následně je aplikována hloubková regenerace Lash Botox.

 

PRO KOHO JE LIFTING ŘAS VHODNÝ?
Pro všechny klientky, které chtějí mít přirozeným způsobem zvýrazněné oči a které zároveň svým řasám chtějí dopřát hloubkovou péči. Velmi vhodný je pro klientky, které mají delší, ale zároveň rovné řasy. Dopřát si jej však mohou i klientky, které mají své řasy krásné a chtějí ještě krásnější :-) 

JAK DLOUHO PROCEDURA TRVÁ A JAK DLOUHO VYDRŽÍ EFEKT? 
Procedura trvá cca 90-105 min. - prosíme klientky aby si před aplikací liftingu nelíčily řasy řasenkou. Efekt procedury vydrží 4-6 týdnů.

CO JE TO LASH BOTOX? 
Extrémně účinná profesionální vyživující kúra na řasy i obočí, která o 100% zvyšuje objem přírodní řasy díky jedinečnému složení nízkomolekulární kyseliny hyluronové, aminokyselin, keratinu, bambuckého másla,
arganu, ricinu, vitamínu E a dalších. Název lash botox nemá nic společného s botulotoxinem, používaným v estetické medicíně. Název lash botox pouze vystihuje efekt posílení a zvětšení objemu řas :-) 

Uzdravuje, urychluje růst řas, výrazně posiluje přírodní řasy a v kombinaci s lash liftingem má úžasný účinek. Bez obsahu parabenů! Lash botox lze aplikovat také na řídké obočí, které špatně roste - např. v době působení pleťové masky při ošetření pleti.


JSOU NĚJAKÁ DOPORUČENÍ PO APLIKACI PROCEDURY?
24h po aplikaci procedury nesmí řasy přijít do kontaktu s vodou, řasenkou nebo odličovačem očí. Po uplynutí 24h od aplikace se již řasenka aplikovat může.

MOHOU SE ŘASY PO LIFTINGU LÍČIT ŘASENKOU A NÁSLEDNĚ ODLIČOVAT?
Ano, řasy si můžete denně líčit i odličovat. Efekt procedury je však velmi pěkný a řasenka již není nutná :-) 

KDY NESMÍ BÝT LIFTING A BOTOX ŘAS PROVÁDĚN?
-Klaustrofobie
-Užívání antidepresiv
-Glaukom
-Zánět spojivek nebo ječné zrno
-Vysoký oční tlak

KDY LIFTING A BOTOX ŘAS NEDOPORUČUJEME? 
Těhotenství, v průběhu menstruace či při snížené funkci štítné žlázy není vhodné lifting provádět - tyto změny totiž mohou ovlivnit výsledek i dlouhodobost efektu procedury.
Možné alergeny: čpavek, náplast, barva na řasy


90-105min. / 1050,-


 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky