PRO KLIENTY - SALON KRÁSY TIFFANY

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

ETICKÝ KODEX SALONU

Zde jsou pravidla, ke kterým se zavazuji a garantuji (vůči Vám, jako klientovi):
1, 100% garance vrácení peněz v plné výši, když nebudete spokojená s mými službami.
2, Pokud se dostavíte na domluvený čas, nikdy Vás nenechám čekat déle než 15 min. Během této doby Vám nabídnu lahodnou kávu nebo čaj. Pokud byste čekala déle než 15 min, garantuji Vám slevu na Vaše ošetření 15% z ceny.
3, Zavazuji se k poskytování vysoce profesionálního ošetření, přístupu ke klientce a poradenství v řešení potřeb Vaší pleti. Jsem vyškolena profesionály ze společnosti MALU WILZ Beauté a snažím se udržovat své vzdělání na co nejvyšší úrovni.
4, Kabina bude vždy dokonale připravena na Vaši proceduru a vždy řádně uklizena. Pokud nebudete mít ten pocit, prosím, neváhejte mi tyto poznatky sdělit a dle mého uvážení Vám nabídnu kompenzaci.
5, Vždy Vás budu informovat o novinkách, akcích, výhodných balíčcích, o jakékoliv změně, která se v salonu bude odehrávat.
6, Pokud bych z důvodu nemoci nebo jiného důvodu nemohla dodržet smluvený termín Vaší návštěvy, vždy Vás budu včas informovat a nabídnu Vám samozřejmě náhradní termín.
7, Jsme výhradně dámský salon - můžete se spolehnout na 100% soukromí a klid na odpočinek
 
Na oplátku i já velmi ocením a očekávám následující pravidla od Vás:
1, Prosím o dochvilnost. Pokud nepřijdete včas (akceptuji 10 min), musíte pochopit, že i já mám závazky vůči ostatním klientkám. Bude Vám nabídnuta jiná, kratší procedura, nebo Vaše vybraná procedura bude muset být zkrácena.
2, DÁRKOVÉ POUKAZY mají platnost 3 měsíce od data zakoupení. Pro jejich využití je nutno si nejpozději 2 týdny před vypršením platnosti DÁRKOVÉHO POUKAZU rezervovat termín na návštěvu salonu (telefonicky, on-line, e-mailem). Platnost nelze jakkoli prodloužit (po uplynutí uvedeného data poukaz propadá) , proto prosím respektujte tato pravidla a využívejte své DÁRKOVÉ POUKAZY včas.
3, Jestliže vlastníte DÁRKOVÝ POUKAZ a nebudete se moci dostavit, je třeba Vaši rezervaci zrušit do 24 hodin předem. Pokud budete objednána na procedúru delší než 3 hodiny, propadá 50% hodnota DÁRKOVÉHO POUKAZU.
4, Pokud bude vámi vybraná procedura delší, než 3 hod (tj. např. kosmetika, pedikúra a manikúra), vybírám 50% zálohu předem a to buď převodem na účet, nebo v hotovosti v salonu. Jestliže se tak nestane, službu nemůžu rezervovat. Také upozorňuji na včasné zrušení Vaší rezervace. V případě, že se tak nestane do 24 hod předem, záloha propadá.
5, Jako vstřícný krok k ostatním klientům a projev respektu k sobě i k mé práci, Vás žádám o vypnutí nebo alespoň úplné ztlumení mobilního telefonu po dobu Vaší návštěvy v salonu.
 
Děkujeme Vám.

PŘEDSTAVENÍ SPOLEČNOSTI MALU WILZ BEAUTÉ

MALU WILZ Beauté je součástí společnosti ARTDECO Cosmetic Group. Společnost se sídlem na předměstí Mnichova v Karlsfeldu byla založena v roce 1985 Helmutem Baurechtem, zkušeným marketingovým manažerem v kosmetickém odvětví. Helmut Baurecht byl vždy fascinován barevností a krásou kosmetiky a měl svou vizi o ideální kosmetice - exklusivní, trendové, sofistikované a také profesionální. Tento svůj sen realizoval ve spolupráci s proslulou vizážistkou Malu Wilz, která dala kosmetice své jméno. Spoluprací těchto dvou zkušených odborníků vznikl fantastický koncept - kosmetika splňující všechny požadavky. Helmut Baurecht získal za svou práci v kosmetickém odvětví mnohá ocenění, například ocenění " A life of Beauty " za zvláštní zásluhy v oblasti profesionální kosmetiky.
MALU WILZ Beauté neprovádí žádné testování na zvířatech a ani si testy na zvířatech nenechává pro vývoj své kosmetiky provádět. 

Kompletní sortiment kosmetiky Malu Wilz si můžete prohlédnout v sekci "Katalog" :  http://www.salontiffany.cz/katalog-malu--wilz.html
nebo na oficiálních webových stránkách: http://www.malu-wilz.cz
 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky